Dziękujemy za udział w konkursie! Spośród ponad setki zgłoszeń Komisja
Konkursowa zdecydowała o nagrodzeniu 27. osób oraz przyznaniu wyróżnień w postaci wyjątkowych festiwalowych pendrive’ów.

Lista nagrodzonych

Poczwórne bilety na spektakl „Tańcowały dwa Michały” w sobotę, 21 marca br. o godz. 16:00, w Teatrze Groteska wygrali:

  • Agnieszka Szmuc
  • Jadwiga Berezowska-Pogoń
  • Piotr Majos

Uwaga!

Bilety można odebrać w kasie Teatru Groteska w godzinach otwarcia, tj. pn. – pt. w godz. 8.00-14.00, 16.00-19.00 i w sob. 14.00-19.00.

Poczwórne bilety na spektakl „Tańcowały dwa Michały” w niedzielę, 22 marca br. o godz. 13:00, w Teatrze Groteska wygrali:

  • Monika Daszkiewicz
  • Katarzyna Marchewka-Chwaja
  • Konrad Lis

Uwaga

Bilety można odebrać w kasie Teatru Groteska w godzinach otwarcia, tj. pn. – pt. w godz. 8.00-14.00, 16.00-19.00 i w sob. 14.00-19.00.


Poczwórne bilety do Kopalni Soli w Wieliczce w niedzielę, 22 marca br. o godz. 12:00 wygrali:

  • Piotr Dzik
  • Justyna Młynarska
  • Katarzyna Surdej
  • Magdalena Chmiel-Nowak
  • Ewa Guzdek
  • Krzysztof Róg
  • Karol Lubiejewski

Uwaga

Nagrodzone osoby powinny zgłosić się na stoisko festiwalowe znajdujące się obok kas: w niedzielę, 22 marca br., od godz. 11:30 do godz. 11:45.

Poczwórne bilety do Kopalni Soli w Wieliczce w niedzielę, 22 marca br. o godz. 13:00 wygrali:

  • Anna Mąka
  • Agata Skrzyńska
  • Agnieszka Głowacka
  • Małgorzata Barczyk
  • Jerzy Brunowski
  • Małgorzata Kowalczyk
  • Maria Dziedzic

Uwaga

Nagrodzone osoby powinny zgłosić się na stoisko festiwalowe znajdujące się obok kas: w niedzielę, 22 marca br., od godz. 12:30 do godz. 12:45.

Poczwórne bilety do Kopalni Soli w Wieliczce w niedzielę, 22 marca br. o godz. 14:00 wygrali:

  • Renata Kochanowska
  • Krystyna Madzia
  • Paweł Grochol
  • Katarzyna Wiercioch-Jachna
  • Hanna Kobiela
  • Rafał Kowalczyk
  • Michał Małocha

Uwaga

Nagrodzone osoby powinny zgłosić się na stoisko festiwalowe znajdujące się obok kas: w niedzielę, 22 marca br., od godz. 13:30 do godz. 13:45.

Lista wyróżnionych:

  • Marcin Węgrzyn
  • Anna Tyrka
  • Maria Sułek
  • Agnieszka Bartusiak

Uwaga

Pendrive można odbierać w siedzibie Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Kraków, ul. Wielicka 72A w pokoju 329, w dniach od 20 do 31 marca br. (od poniedziałku do piątku), godz. od 8:00 do 16:00.